Islami është fe terr.oriste? Kjo është përgjigja e Noizyt që i sho.koi të gjithë (Video)

Islami është fe terr.oriste? Kjo është përgjigja e Noizyt që i sho.koi të gjithë (Video)

Mirëpo, a mendon reperi Noizy që Islami është fe terr.oriste?Në një video që po qarkullon në Youtube, video e shkëputur nga një emision shqiptar, Noizy e kishte dhënë një përgjigje të qartë lidhur me këtë çështje, shkruan lajmi.netAi ishte në emisionin ‘Zonë e Lirë’ dhe i pyetur nga Çani se si e sheh këtë fe, ai ka thënë se është një gabim shumë i madh se si njerëzit kanë qejf t’ia njollosin emrin kësaj feje shtype rekl,am dhe shiko videon.