Ja lidhja e Kejvinës me Redjan Rrajën, modelja përdorte makinën e ‘Darës’, i sekuestrohet mjeti 30 mijë euro

Ja lidhja e Kejvinës me Redjan Rrajën, modelja përdorte makinën e ‘Darës’, i sekuestrohet mjeti 30 mijë euro

Detaje të reja dalin nga historia e “dashurisë” mes modeles Kejvina Kthellës dhe të dyshuarit kryesor për ate ntatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja, Redjan Rrajës.Burime zyrtare i bëjnë me dije Dosja.al se modelja e njohur jo vetëm që kishte kohë në një lidhje me Redjanin por pranonte edhe dhurata luksoze prej tij.Kejvina kishte në përdorim një makinë superluksoze, që është në pronësi të “Darës së Krujës” ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: