Ja pse Mustafë Muçajt, Haradinajt i’a morrën dy çika me zor!

Spikeri i njohur i lajmeve, Mustafë Muçaj, e ka vulosur prej shumë vitesh suksesin e tij në televizion, shkruan “Kosovarja”.Mustafë Muçaj, erdhi nga Korisha e Prizrenit për tu bërë një nga figurat më të njohura të televizionit dhe pa dyshim njeriu më i respektuar i ekranitMuçaj, njihet si person shumë i dedikuar, serioz dhe padyshim tejet profesional në punën që bënë prej rreth 40 vitesh, per te pare videon e plote shtyp ne rek1amen me poshte