Jam 41 Vjeqe kërkoj burr me Letra, të jetë i bukur dhe të ketë BMW

Jam 41 Vjeqe kërkoj burr me Letra, të jetë i bukur dhe të ketë BMW

Kerkoj te njihem me burra shqiptar afer Zürichut. Kerkoj nje burre qe te me respektoje, te me doje dhe jo te me rrahi. Kerkoj burre qe eshte i mire ne shtrat dhe jo pianec e dembel. Un jam e divo’rcuar nga burri me par dhe nuk kam fmij. Burri pinte ishte dembel e donte me me ab’zu. Burra te till nuk kerkoj! Le tshkruajn vec burrat serioz. Dua vec burre serioz, puntor, sinqerte dhe te mos me braktisi. Un jam paraqitshme dhe grua puntore, ndaj kerkoj e nje burre te mir si un vet.Me kontaktoni ne profili im te interesuarit.Nëse doni që të më contaktoni atëher shty peni ne pjesën e rek,lamës pritni disa seconda edhe ju shfaqet numri im ndërsa fotot e mia i keni më poshtë