‘Jam gej dhe krenar’/ Mario i përloti të gjithë me fjalimin, Albëria ka dy fjalë për të

Mario Dedivanoviç i ka prekur të gjithë me fjalimin që mbajt kur fitoi çmimin “American Influencer Awards 2019”. Mario tregoi se gjatë këtyre viteve e ka pasur të vështirë ta pranonte se ishte ndryshe dhe tha me krenari se është gej.Pas fjalimit, Albërie Hadërgjonaj i ka kushtuar një shtype rekl,am dhe shiko vide,on: