Jam Mimoza nga Kosova, Ja çfarë më ndodhi me burrin e tezës ai është një…

Nje dit shkova tek tezja ime per te qendruar pak se moti koh nuk isha qene, i bie ziles del ne del vjerri Aliu thot tezen se ki ketu kan shkua ne qytet me ble hargj vanohen nje 1 ore hajde hyr,hyra brenda u ula me solli nje pije per te pire dhe filluam muhabetin,nuk e di se cfare kishte futur ne ate pije por fillova tejet te nxehem dhe ai mesiguri e ka bere me vetedije kete gje dhe menjeher mu versul,un isha shume e eshtur ai me beri ate qe se kisha menduar kurr ta bej me te por me e keqja eshte se ai kishte montuar nje Kamere ne ate dhome dhe kishte gjiruar gjithe ato momente dhe tani me kushtezon ne telefon me therret me thot ose eja ose do ti bej publike te gjitha jam ne zor sdi si tja bej…Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapet video dhe ndiqni ate…