Jam ne pozite shume te keqe,Gruaja nuk mi do prinderit kam nje femije sdi cfare te bej

Jam ne pozite shume te keqe,Gruaja nuk mi do prinderit kam nje femije sdi cfare te bej

Jam ne pozite shume te keqe,Gruaja nuk mi do prinderit kam nje femije sdi cfare te bejPershendetje jam nje djal qe jetoj ne kosove dhe jam i martuar gati 4 vite zoti me ka falur nje djale si drita e dua shume por kam nje problem me gruan time ajo gjithe kohes me thot se nuk i dua prinderit tu qe te jetoj se bashku me to.Kohen e fundit ka filluar edhe ne sy tju thot prinderve se nuk ju dua jam ne pozite shume te keqe mbreme e kam rrahur dhe e kam filmuar duke me then se sti dua prinderit edhe pike $htype relamen meposhte dhe shiko videon se cfare thote kjo grua e cmendur ju lutem kerkoj mendimin tuaj pasi ta shikoni videon.