“Jam një kukull e bukur”/ Kejvina Kthella zbulon kush i ka rënë në qafë (Video)

Kejvina Kthella, e ftuar dje në “E diell” është vendosur përballë Edi Manushit për t’iu përgjigjur pyetjes së tij.

Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më shumë e kanë trajtuar si kukull, apo për vlerat që ka.

Kejvina tha se nuk e ka ndjerë kurrë veten që e kanë trajtuar si kukull, kështu që mendon dhe beson për vlerat që ka shtype rekl,am dhe shiko vide,on: