“Jam vetëm tek pull, nuk kam d.ashnorin”, Roza Lati rrëfen ‘sh.errin’ me Ritën, çfarë po bën ajo në hotel (Video)

“Jam vetëm tek pull, nuk kam d.ashnorin”, Roza Lati rrëfen ‘sh.errin’ me Ritën, çfarë po bën ajo në hotel (Video)

Moderatorja e njohur e ekranit Roza Lati ka shkuar të pushojë në Malin e Robit.
Përmes një video në Instastory ajo tregon dhe “sh.errin” me mamanë e saj, Ritën, e cila dyshon se e bija mund të jetë vetëm fare në hotel.

Roza ia bën të qartë mamasë së vet se ndodhet e vetme atje, pasi ka nevojë për të rikuperuar energjitë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: