Jo, jo nuk është “Halloween”, Gent Zenelaj befason të gjithë zbulon festën që i tremb më shumë burrat (Video)

Jo, jo nuk është “Halloween”, Gent Zenelaj befason të gjithë zbulon festën që i tremb më shumë burrat (Video)

Aktori i njohur, Gentian Zenelaj, ka publikuar në profilin e tij në “Instagram” një video, e cila ka shkaktuar mjaft të qeshura te ndjekësit.Edhe pse video nuk është aq e re, Genti e risolli në vëmendje për shkak të festës së “Halloween”-it.“Ka festa edhe më të frikshme se festa Halla-Vinit…”, shkruan aktori krahas videos. Dhe e gjeni dot se cila është frika më e madhe për burrat shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: