Jo vetëm Atdheut, por Jasmina ia vë syrin edhe vëllait të tij: O shpirti i shpirtit tim! Mos vallë po xhelozon Sarën?

Ditën e djeshme, Jasmina e “Përputhen” i habiti të gjithë me një koment në foton e Atdhe Xharavinës. “I bukuri im”, i shkroi ajo, teksa konkurrenti i replikoi me një zemër dhe me një kurorë.

Pas komentit në foton e Atdheut, Jasmina i ka bërë një dedikim befasues vëllait të tij. Ajo ka publikuar në Instastory një foto të Butrint Xharavinës, krahas së cilës ka shkruar “Urime shpirti shpirtit tim”.

Ky veprim i Jasminës ka ç uditur fansat. Nuk dihet ende se ç’po ndodh mes tyre, por pritet të zbulohet së shpejti.