Jo vetëm një premtim/ Rita Ora mban fjalën që dha, nis rindërtimi i shtëpisë së familjes së prekur nga tërmeti (Video)

Këngëtarja me famë botërore, me origjinë shqiptare, Rita Ora ka mbajtur fjalën e dhënë pak ditë më parë për rindërtimin e shtëpisë së dë mtuar nga tërmeti falë kontributit të saj personal. Pak ditë më parë, Rita Ora shkruante në një postim në Instagram se do të rindërtonte shtëpinë e familjes Sala dhe se viti i ri do të gjente me shtëpi të re ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: