Jo vetëm puthje në b uzë, ja për Çfarë i plotësoi Bleona dëshirën Çanit [VIDEO]

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ishte e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit mbrëmjen e djeshme.Jo vetëm put hje në bu zë, ja për çfarë i plotësoi Bleona dëshirën ÇanitTeksa foli mjaft ndryshe lidhur me jetën e saj dhe për projektet e së ardhmes, moderatori dhe këngëtarja kujtuan edhe “kohët e vjetra”.Ishte momenti kur Bleona kishte ardhur në emision dhe ishte pu thur me Çanin në b uzë dhe shtype rekl,am dhe shiko vide,on