Jo vetëm takimin me Ronaldon dhe Buffon, Rama befason vogëlushin me surprizën e rradhës mahnitëse

Jo vetëm takimin me Ronaldon dhe Buffon, Rama befason vogëlushin me surprizën e rradhës mahnitëse

Pasi lanë spitalin, për të rifilluar rrugën e jetës, Rama ka udhëtuar së bashku me ta drejt Torinos, ku ka rezervuar një takim me dy futbollistët e Juventusit, Gianluigi Buffon dhe Cristiano Ronaldo. Por surpriza nuk ka ndalur këtu.Pak më pas Rama mbajti fjalën e dhënë, pasi njëri nga fëmijët kishte ëndërr dhe një takim me portierin e Milanit, Donnarumën. Në pamundësi për ta takuar, siç shprehet kryeministri, italiani i ka dhuruar një bluzë për vogëlushin shtype rekl,am dhe shiko vide,on: