Joshua dhe Ruiz arrijnë në Diriyad Arena, gati për super-meçin

Anthony Joshua dhe Andy Ruiz Jr kanë mbërritur në stadiumin ku edhe do ta zhvillojnë meçin e shumëpritur të peshave të rënda.Boksieri britanik dhe ai meksikano-amerikan do të luftojnë për titujt e peshave të rënda WBA, WBO, IBF dhe IBO.Revanshi mes tyre do të zhvillohet në Diriyah Arena të Arabisë Saudit.Të dy boksierët tashmë kanë arritur në vendin e meçit, derisa takimi pritet të nis shtype rekl,am dhe shikojeni live: