Joshua-Ruiz: Këtu mund ta shikoni direkt pa pagesë rimeçin që të gjithë mezi e kanë pritur

Joshua e kërkon hakmarrjen pasi pësoi një prej disfatave më shokuese në histori të bokist, kur u mposht nga rivali meksikan muaj më parë, shkruan Periskopi.E sonte, ai do ta ketë mundësinë t’i rikthejë titujt në përplasjen që zë vend në Arabinë Saudite.
Ekranduzeni ju sjellë më poshtë linqet ku do të mund ta shihni meçin direkt, pa pagesë ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: