“Ju jap arsye të më urreni”, Rasheli cmend rrjetin me të pasmet bombastike

Rashel Kolaneci është një prej femrave më të përfolura në estradën shqiptare.Që nga pjesëmarrja e saj në “Dance with me Albania”, ajo mori vëmendjen maksimale të të gjithëve.

Së fundmi, në Instagram ajo postoi një fotografi me përshkrimin “Duke dhënë arsye për të më urryer” $htype relamen meposhte dhe shiko videon se cfare ka postuar ajo ne instagram e tepert ka shpaluar shume te pasmet ajo.
Se kujt ia thotë këtë, Kolaneci nuk e ka zbuluar, megjithatë, linjat e saj bombastike komentohen gjithnjë.