Ju kujtohet Enki Braçaj?! Flet moderatorja: Rrogat s’justifikojnë zhv’eshjen në ekran (FOTO)

Enki Braçaj, ish-moderatore e Zj’arr Tv, ka qenë e ftuar në Pop Culture.Enki ka qenë një ndër vajzat që thyen tabutë ne ekranin shqiptar pas paraqitjes në edicionin e lajmeve me dekolte të theksuar. Në një intervistë me Kilda Hysenbegasin ajo ka rrëfyer gjithë eksperiencën e saj si dhe çfarë dëshiron të bëjë në të ardhmen shtype rekl,am dhe shiko vide,on: