Juristja s*ksi shqiptare habit me deklaratën: Futbollistët shqiptarë nuk kanë… (FOTO)

Njihet si “juristja më s1ksi shqiptare”, edhe pse nuk e ushtron profesionin e saj. Është fjala për Redona Koçin, e cila në rrjetet sociale ka tërhequr vëmendjen me luksin e saj dhe me fotot e “nxehta”.
Së fundmi, modelja ka qenë e ftuar në “Proçesin Sportiv”, ku gjatë emisionit, moderatorja Alesia Bami i bëri Redonës një pyetje lidhur me futbollistët e huaj dhe shqiptarë. PEr te pare videon e plote shtyp ne rek’lamen me poshte