Ka miliona dollarë pasuri por Megan Fox mban një çantë prej 80 dollarësh

Ka miliona dollarë pasuri por Megan Fox mban një çantë prej 80 dollarësh

Yjet mund të veshin disa gjëra mjaft të shtrenjta, kështu që është gjithmonë freskuese kur shfaqen diku me veshje të përballueshme.

Është edhe më e mahnitshme kur u pëlqen ai artikull i përballueshëm sa për të vazhduar ta mbajne atë, siç bëri Megan Fox me çantën JW Pei.

Aksesori JW Pei është bërë prej lëkure vegane dhe është bërë nga plastika e ricikluar me një brendshme artificiale prej kamoshi.

Edhe pse ka një dizajn më të vogël të stilit baguette, recensuesit thonë se është ende mjaft i gjerë për të marre të gjitha gjërat tuaja thelbësore.

Fox u pa për herë të parë duke mbajtur një çantë në shpatullën e JW Pei në fillim të këtij shtatori, ndërsa po ecte nëpër qytetin e Nju Jorkut.

Ajo u pa për herë të fundit dje duke mbajtur një çantë JW Pei këtë herë në një version blu.

Një foto e Fox në Instagram u shpërnda nga stilistja e saj Maeve Reilly.

Aktorja e ka stiluar çantën blu me xhaketë sportive, xhinse të drejta dhe taka të zeza.

Sidoqoftë, Fox nuk është e famshmja e vetme që ka ‘rënë’ në dashuri këtë çantë.

Këtë çantë e kanë mbajtur edhe supermodelet si Emily Ratajkowski, Irina Shayk, Gigi Hadid dhe Hailey Bieber.

Gjithashtu, çanta e dorës ka 5.3 milionë shikime mbresëlënëse në TikTok, duke u dëshmuar të jetë e preferuara mes trendistëve dhe ndikuesve.