‘Ka qenë yll pa operacione’/ Ingrit Gjoni lë “me gisht në gojë” ndjekësen me përgjigjen: Mos u mërzit se…

‘Ka qenë yll pa operacione’/ Ingrit Gjoni lë “me gisht në gojë” ndjekësen me përgjigjen: Mos u mërzit se…

Ingrit Gjoni është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publiku shqiptar.

Ajo prej vitesh i ka rezistuar skenës, krahas artisteve të reja që kanë dal.

Ingriti njëherazi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë paas here foto nga më të ndryshmet.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: