Kadri dogani flet për Halil Kastratin: thot mu ba edhe 800 Halila smujn me ba sa kum ba bre unë per Kosovë

Kadri dogani flet për Halil Kastratin: thot mu ba edhe 800 Halila smujn me ba sa kum ba bre unë per Kosovë

Kadri thot qe un kam ndihmu shum ne kosov por kerkush sma din a pe shajn edhe halilin edhe pse po maron shpija edhe pse po ju nimon.Aj thot qe Halilit i nimon Qeverija shkurt hesapi kur kum punu un ai ska egzistu, mu sum ka ndihmu kerkush ,Dogoni thot qe mu dikush me qellim me ka rrezu ma banen grop o burr un e di aj edhe i permend ne kete rast siq nihet tu fol me shokun e vet shtipe hapsiren relamuese meposhte dhe shiko videon se cfare thote kadri dogani.