Kaltrina Selimi në zi,i ndërron jetë nëna (Video)

Kaltrina Selimi në zi,i ndërron jetë nëna (Video)

Kaltrina Selimi është një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto nga më të ndryshme.

Mirëpo, ditën e sotme Kaltrina ka ndarë një lajm të trishtë me të gjithë.

Këngëtarja ka njoftuar se nëna e saj është ndarë nga jeta ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: