“Kam dy muaj pa e parë vajzën”/ Mozik tregon pse u n’da dhe momentin e arre’stimit të Loredanës

Reperi Mozzik ka dhënë një intervistë për “20 minuten” ku ka folur për karrierën e tij, ndarjen me Loredanën dhe skandalin me zhvatjen e çiftit zviceran.Në intervistë, Mozzik ka treguar arsyen se përse është ndarë me nënën e vajzës së tij, por nuk e ka kursyer atë të fundit duke u shprehur se nuk e beson 100% për historinë me çiftin të cilëve iu mori paratë.PJESË NGA INTERVISTA shtype rekl,am dhe shikojeni vide,on: