Kam një hall të madh jetoj në GJermani jam martuar me nje vajzë dhe zoti na i fali 1 djalë por nusja nuk po mi do prindit në shtëpi spo di cfarë te bej…

Prsh protali juaj si kaluta ju faleminderit qe po na mundesoni keto gjera qe ti ndajme me te tjeret por te jemi anonin edhe une kam nje hall shume te madh as gjum spo muj te bej gati 2 vite e gjysem.

Jam martuar me nej vajze qe kishim lidhje me shume se 7 vite dhe zoti na i mundesoi qe te martohemi para 2 viteve e gjysem zoti na i fali nje djale si drita por dicka gati dy vite sjam rahat.

Kisha pasur deshir qe te me ndihmoni jam nje djale dhe po jetoj bashke me prinderit ne nje banese si ne te gjithe mergimtaret por gruaja nuk po mi dot thote qe ato te jetojne ne tjeter banese nje dite i thoshte babit ti je… shtipe hapsiren meposhte dhe shiko pamjet se cfare thote ky djaloshi