“Kam një shtëpi me dhurata”, Adelina Tahiri zbulon e emocionuar surprizën e bashkëshortit (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka qenë pasditen e sotme në një lidhje‘Skype’në programin‘Ftesë në 5’me Bieta Sulon në‘Top Channel’.
Ajo ka treguar se si kanë kaluar këto ditë e karantinuar dhe si e gjeti ditëlindja e këtij viti.
Tahiri ka pohuar se nuk priste që ta gjente shtëpinë plot tollumbace dhe se… Per me shum ndiqeni videon duke $htypur tek nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..