“Kanë këngë për va rrime”, këngëtari i njohur shqiptar “thu mbon” keq koleget e tij: Më vjen shumë keq se…

“Kanë këngë për va rrime”, këngëtari i njohur shqiptar “thu mbon” keq koleget e tij: Më vjen shumë keq se…

Këngëtari Robert Berisha është shprehur në emisionin “Aperi Fest”, se priste më shumë nga Elvana Gjata dhe Arilena Ara në lidhje me këngët që do të përformojnë në festivalin e RTSH. Sipas Robertit, këngët e tyre ishin “për varrim”, pasi i dukeshin tepër vajtuese ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni do befasoheni: