Kapen keq Baton Haxhiu dhe Labinot Tahiri, shikojeni se çka ndodhi (Video)

Haxhiu, deputetin nga Ferizaj e quajti politikan të lazdruar, kjo për shkak të insistimit të tij për ta emëruar një ministër nga Ferizaj, për çka edhe u zëvendësua Bejtush Gashi me Ekrem Mustafa, si ministër i Brendshëm.“Ju e keni për qejfi zotëri Labinot Tahirin, por si duket që prej kohësh vazhdon të jetë një lazdran politikan kështu të themi”, ka deklaruar Haxhiu në fillim të emisionit shtyp ne foton posht ketij shkrimi shih vidjeon.