Kë po e pret Dafina Zeqiri në shtrat?

Këngëtarja Dafina Zeqiri pritet që të lansojë shumë shpejt një këngë të re, e në këtë rast edhe fotot e saj nuk mungon.

Dafina ka qenë njëra prej këngëtarëve me aktive këtë verë ku ka realizuar disa këngë.

Njëra prej këngëve të saj më të njohura është ajo me Taynan, një këngë kjo që ra edhe në sytë e Rita Orës ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje videon e Dafines: