Kejvina Kthella shfaqet e ulur në pozicion pro.vokues, vë të pasmet mbi… (Video)

Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit me foton e fundit. Bukuroshja ka vënë në fokus vënë linjat e përsosura.

Modelja ka ndarë një tjetër imazh nga seti i fundit fotografik, ku kësaj radhe shihet e ulur mbi disa libra dhe me një shikim vr.astar nuk të lë mundësi tjetër përveç se të thuash ‘Po’ ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: