Kejvina Kthella si asnjiherë tjeter, do ju ‘çmendi’ me këtë kercim (Video)

Me bukurinë dhe trupin e saj tërheqës ka arritur të fitojë shumë fansa, teksa ajo i mbanë shumë afër duke ndarë imazhe të ndryshme me ta.

I tillë ishte postimi i fundit, video ky në të cilën Kejvina duket shumë tërheqëse teksa bënë “twerk” para kamerës. Hap vidjon duke $htyyp r3klamn më poshtë: