Kënga e re e Xhensilës, Bes Kallaku do iu shkrijë së qeshuri me komentin e tij: Xhiroje ne Bubq, ça e do…

Dy ditë më parë këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj lançoi klipin e këngës së saj më të re “Paris”. Këngëtarja e veshur me të kuqe i këndon dashurisë në rrugët e Parisit.

Kënga u prit shumë mirë nga të gjithë fansat e saj, ku erdhi më e ëmbël se kurrë.

Mes komenteve uruese per klipin, nuk kishte si të mos mungonte reagimi i Besit shtype rekl,am dhe shiko vide,on