Këngëtari i njohur shqiptar i nxjerr zbuluar gafën, Luana Vjollca “lë nam” në mes të emisionit

Këngëtari i njohur shqiptar i nxjerr zbuluar gafën, Luana Vjollca “lë nam” në mes të emisionit

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të spikatur shqiptare ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj.Luana shpesh hrë ka lënë gafa në ekran por këtë herë pasi u turpërua me ndjekësit, i ftuari ikujtoi se po lë namë me gafat e saj ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: