Këngëtarja e famshme,Kosovare paralajmron me ktë video…

Këngëtarja e famshme,Kosovare paralajmron me ktë video…

Këngëtarja Kida, ka paralajmëruar se është duke e realizuar një projekt të ri muzikor.Këngëtarja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur edhe emrin e kësaj këngë.Kënga quhet “Malli”, dhe pritet të publikohet shumë shpejt ja dhe një pjesë e videos që ajo ka publikuar në instagramin e saj shtype rekl,am dhe shiko vide,on: