Këngëtarja kosovare pozon gjysëm e zh veshur, komentuesi: Me këndu nuk din, bile hiqi krejt

Vesa Smolica ka pranuar komente të shumta pranë fotos ku u shfaq gjysmë e zh veshur.
Këngëtarja Vesa Smolica e ka publikuar së fundmi një foto të re në Instagram.
Në imazhin e postuar ajo duket joshëse gjersa ka vendosur të pozoi e veshur veç me të brendshme ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: