Këngëtarja shqiptare pozon pa reçipeta për ditëlindje

Këngëtarja shqiptare sot feston ditëlindjen. Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi, sot ka një arsye më shumë për të festuar.Kjo pasi ajo sot ka ditëlindjen dhe ka zgjedhur që në këtë datë të veçantë të pozoj pa reçipeta në Instagram.Pranë fotos ajo ka treguar se është ‘vajza e ditëlindjes’ dhe ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa shtype rekl,am dhe shiko vide,on: