Këngëtarja shqiptare Rovena Dilo tregon çfarë i ka ndodhur vite më parë me Arjan Çanin. ‘ U pendova ‘

Këngëtarja shqiptare Rovena Dilo tregon çfarë i ka ndodhur vite më parë me Arjan Çanin. ‘ U pendova ‘

Këngëtarja e njohur, Rovena Dilo ishte e ftuar në ‘Zonë e lirë’, ku promovoi këngën e saj më të re ‘Cinderella’, në bashkëpunim me HitMan dhe Rolla.Me këtë këngë Rovena është konkurente këtë vit në spektaklin ‘Kënga Magjike’.

Gjatë emisionit, këngëtarja u kthye pas në kohë dhe kujtoi një rast kur ishte e ftuar në ‘Zonë e lirë’ jPRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju