Këngëtarja shqiptare tregon çfarë i ka ndodhur vite më parë me Arjan Çanin. ‘ U pendova ‘

Këngëtarja e njohur, Rovena Dilo ishte e ftuar në ‘Zonë e lirë’, ku promovoi këngën e saj më të re ‘Cinderella’, në bashkëpunim me HitMan dhe Rolla.
Me këtë këngë Rovena është konkurente këtë vit në spektaklin ‘Kënga Magjike’.
Gjatë emisionit, këngëtarja u kthye pas në kohë dhe kujtoi një rast kur ishte e ftuar në ‘Zonë e lirë’ ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: