Khabibi bën deklaratë të papritur për duelin me McGregorin (Video)

Khabib Numagomedov ka thënë se shanset për t’u ripërballur me Conor McGregorin në vitin 2020 janë shumë të vogla. Boksieri rus nuk e dëshiron përballjen me irlandezin që e mposhti në tetor të vitit të kaluar, shkaku i komenteve fyeses nga ana e tij dhe e stafit.Khabib ka thënë se befasohet nga deklarata e presidentit të UFC-së, Dana White, se nëse ai fiton ndaj Tony Fergusonit dhe McGregor e mposht Donald Cerronen, do të ketë rimeç ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: