Kida: Po jam virgjër, kur nuk e kam bërë

Kida: Po jam virgjër, kur nuk e kam bërë

Kida është vënë në siklet derisa është pyetur troç për jetën e saj personale.

Kida është një ndër këngëtaret që e ka fituar suksesin shumë shpejt.

Këngët i saj janë kthyer në hite menjëherë.

E ftuar pasditen e sotme në ‘Pop Culture’, Kida ka dhënë një intervistë për Kelvi Kadillin, ku ka shokuar të gjithë me ato çfarë ka treguar shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video;