Kjo Bukuroshe nga Shitmja ka të pasme si Kim Kardashian

Kjo Bukuroshe nga Shitmja ka të pasme si Kim Kardashian

Kjo maturante bukuroshe ka zgjedhur një fustan ngjyrë rozë për mbrëmjen e saj të maturës.

Ajo që bie më së shumti në sy nuk është fustani, por të pasmet e saj bombastike, e që shumë ndjekës të rrjeteve sociale e kanë krahasuar me Kim Kardashian dhe Nicki Minaj.

Shikoni më poshtë fotot e maturantes bukuroshe nga komuna e Shtimes stipe relamen meposhte dhe shiko pamjet se si duket Kim Kardasiani i kosoves me te vertet eshte nje bukuroshe qe nuk ka vajze qe ia kalon rreth ketij qyteti.