Kjo është e dashura e re e Noizyt

Kjo është e dashura e re e Noizyt

Pas shumë spekulimeve lidhur me historinë e re të dashurisë së Noizyt mund të themi se kjo është konfirmuar.Noizy së fundi ka postuar një video krah bukuroshes Naomi Lareine e cila është përfolur të jetë e dashura e re e Noizyt, pasi qe kjo e fundit ka postuar shumë fotografi dhe video në rrjetet sociale me reperin shqiptar ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: