Kjo është motra super se ksi e portjerit të Kombëtares së Kosovës (FOTO)

Kjo është motra super se ksi e portjerit të Kombëtares së Kosovës (FOTO)

Pothuajse në çdo ndeshje Përfaqësuesja e Kosovës e ka fatin të përcillet nga një tifoze super sek msi.Është motra portierit të Përfaqësueses së Kosovës, Arijanet Muric, Amra Muric.Amra është prezente në çdo ndeshje të Kosovës dhe para ndeshjes gjithmonë kujdeset për ndjekësit e saj në “Instagram” me ndonjë foto apo video tër’heqëse ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: