Kjo është shtëpia luksoze e Labinot Tahirit (Video)

Brenda oborrit të shtëpisë së Labit Këngëtari i mirënjohur, Labinot Tahiri-Labi prej fillimit të karrierës së tij fitoi simpati të madhe të audiencës.Labi, është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpalos gjëra të ndryshme nga puna e tij, por, shumë rrallë nga jeta e tij private, shkruan rtv21.tvNë rrjetet sociale aktive po tregohet edhe gruaja e tij Hana, e cila publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: