Kjo është vajza bukuroshe e Afërdita Demakut (FOTO)

Kjo është vajza bukuroshe e Afërdita Demakut (FOTO)

Afërdita Demaku është një nga zërat më të pëlqyera për publikun shqiptar, shkruan GazetaBlic.Duke qenë majft e pëlqyer, ajo është e angazhuar me koncerte të shumta, si brenda por edhe jashtë vendit.E kohën më të madhe ajo e kalon me vajzën e saj, Donën, ku dhe publikon fotografi shpesh me të në Instagram.

Në fotografitë e publikuar shihet një ngjashmëri e madhe mes tyre.Përveç Afërditës, edhe Dona merret me muzikë ku muaj më parë lansoi projektin me titull “Rram pam pam”, e krahas kësaj ajo shpesh e shoqëron nënën e saj në koncerte./GazetaBlic