Kjo ishte e dashura shqiptare e Arkanit para se të martohej me Cecën

Zeljko Raznatovic Arkan gjithmonë ka qenë i dashur për këngëtarët e bukur dhe të pashëm të skenës jugosllave, kështu që Ceca nuk është e dashura e parë këngëtare për të, transmeton Gazeta Metro. Ai para se të njihej me Cecën, ishte çmendurisht i dashuruar me këngëtaren kroate Doris Dragovic.Në atë kohë u përfol se ishte një marrëdhënie e fshehtë pasionante, per te pare videon shtyp ne rek1amen me poshte