Kjo nuk pritej, Robert Berisha u kap mat me te dashuren e re ne bregdetin turk ?

Kjo nuk pritej, Robert Berisha u kap mat me te dashuren e re ne bregdetin turk ?

Robert Berisha Dhe Nora Istrefi ishin njeri nder qiftet me te pelqyer ne showbiz nga publiku dhe shum te perfolur nga mediat roze.

Te gjith jemi njeftuar per ndarjen e tyre pasi ate e vertetoi edhe vet Roberti e pas saj ndarja e tyre u perfol jashtzakonisht shum

Por Sot Roberti pa deshiren e tij na njoftoi me te dashuren e re, pasi u shperndan disa fotografi ne pushimet e Robertit krahas te “dashures” se tij shtipe relamen meposhte dhe shiko pamjet se kush eshte e dashura e re e Robertit do te habiteni.