Kosova dhe Moldavia – Drejtpërdrejt LIVE

Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Moldavisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e fundit grupore në Ligën e Kombeve.Dardanët janë nikoqir të moldavëve në ndeshjen e fundit të Grupit 3 në Ligën C të Ligës së Kombeve, takim që zhvillohet në stadiumin Fadil Vokrri nga ora 20:45.Djelmoshat tanë vijnë nga një seri negative pa asnjë fitore nga pesë ndeshjet e grupit, por synojnë fitoren e parë për të ruajtur nderin dhe për të mbetur në Ligën C./ Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive