Kresha baba për herë të parë, zbu lohet gjinia e bebit që do vijë në jetë

Kresha baba për herë të parë, zbu lohet gjinia e bebit që do vijë në jetë

Vetëm një ditë pas dasmës madhështore, sot u zbulua se Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina do bëhen prindër. “nZoom” publikoi një foto ku ajo shfaqet me barkun e rrumbullakosur e veshur me fustanin e nusërisë. Lajmin e konfirmon edhe “Prive.al” të cilët kanë mësuar nga burime të sigurta se Kresha dhe Erzina do bëhen me vajzë. Burimet për “Prive” kanë zbuluar gjithashtu se Erzina është në muajin e katërt të shtatzënisë ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: