Kryemadhi: Kam dy javë që nuk e kam takuar Metën,por me Sali Berishen jemi duke… (Video)

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, tha se nuk ka ndikuar te bashkëshorti i saj, njëherësh Presidenti i Republikës, për vendimin e tij të beftë për të anuluar datën e zgjedhjeve.

“Që kur kam ikur për operacion, kam dy javë që nuk e kam takuar Ilir Metën”, tha Kryemadhi. Ajo foli edhe për paralajmërimin e zyrtarit shtype rekl,am dhe shiko vide,on